logo Yükleniyor...
Robotik ve Otomasyon

Robotik ve Otomasyon

Robotik ve otomasyon sistemlerini etkin kullanarak proseslerimize entegre ediyoruz ve bu sayede yaratılan kararlı prosesler, hatasız üretim ve verimli malzeme akışı ile rekabet üstünlüğü sağlıyoruz.

Robotik hücrelerin ve otomasyon sistemlerinin farklı üretim süreçlerinde kullanılması, Trakya Döküm’ün sürdürülebilir ve yüksek kaliteli parça üretimi yapmasına imkân tanımaktadır.

Bunun yanı sıra, robotik sistemlerin entegrasyonu, uzun süreli beklenmeyen duruşları önleyerek üretim kayıplarını azaltmakta ve Trakya Döküm’ün rekabet gücünü arttırmaktadır.

Farklı üretim süreçlerinde, ihtiyaca göre, görüntü sistemleri ve sensör teknolojileri kullanılmaktadır. Sıvı metalin tretmanı ve taşınması, uygun sensör çözümlerini içeren tam otomatik bir metal transfer sistemi kullanılarak yapılmaktadır. Böylece hem çalışan ve proses güvenliği, hem de ihtiyaç duyulan fiziksel alanın optimum kullanımı sağlanmaktadır.

Ayrıca, işleme tesisinde farklı uygulamalarda, işleme ve montaj prosesleri arasına aktarma sistemlerinin entegre edilmesi ile de daha verimli ve sorunsuz bir üretim akışı sağlanmaktadır.

logo

Şu an kullandığınız Internet Explorer bir çok modern web teknolojisini desteklememektedir. Bu sebeple sitemizi görüntülerken sorunlarla karşılaşabilirsiniz. En iyi görüntü deneyimi için Google Chrome, Mozilla Firefox veya Microsoft Edge gibi daha modern bir internet tarayıcı kullanmanızı öneririz.

The Internet Explorer you are currently using does not support many modern web technologies. For this reason, you may encounter problems while viewing our site. We recommend using a more modern internet browser such as Google Chrome, Mozilla Firefox or Microsoft Edge to achieve the best experience.